KUNSTIRINGIDE ÕHTU

Esmaspäeval, 28. augustil kell 17:00-19:00 toimub Sally Stuudio traditsiooniline kunstiringide õhtu “Maast madalast, koos sõprade ja kunstiga!”.
Kunstiringe on meil kolmele vanuserühmale: 5-6-aastastele, 7-9-aastastele ja 10-12-aastastele kunstisõpradele. Õppetöö toimub kas üks või kaks korda nädalas nädala sees või nädalavahetustel – just nii, nagu sinu perele paremini sobib. Soovitame valida nädalas 2 kohtumist ehk 4 akadeemilist tundi, nii muutub käeline- ja loovareng silmnähtavamaks ning lapse eduelamus saab võimsam. Kunst tasakaalustab nutimaailma ekraanide helendavat lumma ning pakub ehedat loomis- ja eduelamust. Sally garantii 🙂

Kunstiringide õhtul saab tutvuda stuudio ja juhendajatega, osaleda kasvõi kõigi juhendajate minitöötubades ja seejärel valida omale see õige, et uus hooaeg saaks võimalikult suurepärane. Kohapeal avatud registreerimine uueks hooajaks.

Kellaaeg 5-6-aastastele 7-9-aastastele 10-12-aastastele
17:00 kogunemine kogunemine kogunemine
17:10 Anniki Kari töötuba Kalli Kalmeti töötuba Ilmi Laur-Paisti töötuba
17:40 Ilmi Laur-Paisti töötuba Anniki Kari töötuba Kalli Kalmeti töötuba
18:10 tutvumine stuudioga Kalli Kalmeti töötuba Anniki Kari töötuba
18:40 tutvumine stuudioga tutvumine stuudioga
Kunstiringide õhtu ajakava (mobiilis viipa vasakule, et avaneks kogu ajakava!)

VAATA LÄHEMALT!

Kui oled haige või reisil, saad tulla tundi asendama oma vanuserühma tundide ajal. Vali vabalt – tule oma õpetaja tundi või kasuta võimalust saada osa mõne teise õpetaja kunstitunnist.

Sallys seome tervikuks joonistamise, maalimise, voolimise, meisterdamise, lugude kuulamise, elust ja kunstist vestlemise ning näituste külastamise. Õppetöö korraldamisel arvestame ealiste ja individuaalsete erisustega loovvõimete ning kujutamisoskuste arengus. Ja seda kõike sõbralikus loovas keskkonnas, kus puudub hirm ebaõnnestuda ja ajasurve.

Kui Sinu lapsele meeldib joonistada ja ta tahab seda veel paremini osata, oled õiges kohas. Asume Vabaduse väljakult trammiga vaid 7 minuti kaugusel – siia saab nii rongi (Tondi peatus), trammi ja bussi (Kalev peatus) kui autoga (maja ees tasuta kliendiparkla).

Kui sul tekkis küsimusi, kirjuta julgelt stuudio@sallystuudio.ee ja võta ühendust!

Kohtumiseni kunstiringide õhtul!

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid