Sally T-särk

Tähistame kevade saabumist ja jopede virna viskamist! Just said valmis kelmikate Sally-tujukujude ja -figuuridega T-särgid ja põlled. Kõik tooted on tehtud orgaanilisest puuvillast ja toodetud vastutustundlikult Ecodisaini pooolt. Imelised tujukujud ja figuurid joonistas Sally vilistlane ning vinge kunstnik Katariin Mudist.

Kasuta võimalust ja kanna kunsti! Kunst ei karda värvi 🙂

Miks on taust roheline?

Hea küsimus! Sally-koera täisnimi oli nimelt Springsally.  Ja mis värv oleks veel kevadisem kui mairoheline?

Neli tüdrukut Sally T-särkides
  • Sally põll ripub
  • Sally põll pakendis

Kahe taskuga, tugevast (materjali paksus 200 gr/m²) orgaanilisest puuvillast, loodusvalge ja Sally-tujukujuga põll, mis rõõmustab sind nii maalides kui kokates. Sally tujukuju on teostatud siiditrükis.
Hea uudis – ajaga lisanduvad värvi- või tomatikastmeplekid ainult kaunistavad seda. Nii et ära liialt tihti põlle küüri. Kui aga siiski on vaja põlle pesta, tee seda 30 kraadises vees leebe pesuvahendiga ja keera trükipind sissepoole.

Orgaanilisest puuvillast (materjali paksus 150 gr/m²) ja vastutustundlikult toodetud, lumivalge, Sally-tujukujuga T-särk, mis sobib ideaalselt nii kunstistuudio seinte vahele kui metsa ja randa. Särk on teostatud siiditrükis.
Hea uudis – ajaga lisanduvad värvi- või mustikaplekid ainult kaunistavad seda. Kui aga siiski on vaja särki pesta, tee seda 30 kraadises vees, leebe pesuvahendiga ja keera trükipind sissepoole. Nii püsivad trükivärvid endiselt erksalt.

Orgaanilisest puuvillast (materjali paksus 150 gr/m²) ja vastutustundlikult toodetud, lumivalge, hüppava Sally-koeraga T-särk, mis sobib ideaalselt nii kunstistuudio seinte vahele kui metsa ja randa. Särk on teostatud siiditrükis.
Hea uudis – ajaga lisanduvad värvi- või maasikaplekid ainult kaunistavad seda. Kui aga siiski on vaja särki pesta, tee seda 30 kraadises vees, leebe pesuvahendiga ja keera trükipind sissepoole. Nii püsib must trükivärv endiselt süsimust.

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid