Mudilaste näitus

Sally Stuudio galerii ja 2. korruse on oktoobri lõpuni vallutanud oma eheda värvirõõmuga stuudio kõige nooremate, 5-6-aastaste õpilaste tööd.

Esimesel korrusel saab vaadata 5-6A grupi näitust “Kuidas loomad omale sabad said”, juhendaja Anniki Kari. Vaata FB galeriid näituselt.

Teisel korrusel tiksuvad 5-6B grupi laste loodud isikupärased seinakellad ja kaunistavad seinu säravad meritähed. Juhendaja Ilmi Laur-Paist. Vaata väikest videoklippi ja tule ka originaale stuudiosse uudistama!

5-6B gruppi on veel mõned vabad kohad ja kuna trammiliiklus on juba taastunud ning liiklusolud paranevad tasapisi, pole ka esmaspäeva õhtune aeg enam niiiii hull kui septembri alguses tundus. Vaata lähemalt ja soovita Sally kunstiringi ka sõbra lapsele! Pimedal sügis-talvel pole midagi paremat, kui maalides oma elule värvi lisada 🙂

vetikad rannal

November on varjude aeg nii otseses kui ülekantud mõttes. Otsides seda iseloomustavat värvitooni oli otsus lihtne – novembri värv aastal 2023 on umbra. Muldpigment, mis on oma nime saanud ladina tüvest “umbra“, mis tähistab “varju”.

Sally T-särgid