Edumuse e-kursus

Alates sellest sügisest teeb Sally Stuudio sisukat koostööd gümnaasiumi valikkursuste e-õpikeskkonnaga Edumus. Nii ei pea sa enam piirduma ainult oma kooli poolt pakutavate valikainetega! Edumus pakub rohkem kui 60 põnevat ja praktilist valikaine kursust, mida õpetavad sellel alal tegutsevad professionaalid. Sally Stuudio pakutav esimene kursus on “Praktiline värvusõpetus” ja see algab juba 12. oktoobril.

Edumus Schooli kursustest saavad osa võtta kõikide Eesti (ja ka teiste riikide) põhi- ja keskkoolide ning kutsekoolide õpilased. Kui sinu kool ei ole Edumus Schooli partnerkool, saad kursustest osa võtta, kui maksad kursuse osalustasu 50 EUR ise. Aga, suure tõenäosusega maksab sinu kursuse eest sinu kool. Ja Edumuse puhul on hea veel see, et Eesti koolid usaldavad seda keskkonda ja arvestavad Edumuse kursuseid probleemivabalt.

Edumuse üks kursus on 35 tundi ja see vastab täpselt ühele üldhariduskooli kursusele ja 0.5 Sally Stuudio valikkursusele. Nii et kui sel sügisel jäid stuudio valikkursuste ootelisti, valid äkki hoopis e-kursuse ja katsetad uutmoodi Sally-kogemust?

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…