SALAPÄRANE METS

Stuudio galeriis on avatud uus ja salapärane näitus! Nimelt illustreerisid Sally Stuudio 7-9 vanuseastme õpilased muinasjutte.

Näitusel on eksponeeritud nii A. Lindgreni lasteraamatu “Mio, mu mio” ainetel valminud pildid kui ka õpilaste endi väljamõeldud muinasjutu põhjal sündinud tööd. Mõlemal juhul leiavad sündmused aset salapärases ja seikluslikus metsas ning nagu muinasjuttudes ikka, esineb nii häid kui ka riukalikke tegelasi. Hea pääseb võidule!

Näitusel osalevad: Rainer Rihtla, Elisabeth Palts, Nora Kapp, Grete Kusman, Christine Jõgeva, Kristina Sööt, Maria Liisa Vallaste, Frida Adele Verrev, Saara Peäske, Eva Greta Vals, Marie Elise Vals, Sander Harak, Konrad Liivamets, Pilleriin Palmiste, Lilli Viilma, Margarita Duško, Sonja Katariina Horn, Grit Vernik, Emma Linda Piirat, Greta Luksepp, Henri Paist, Teodor Luik, Karl Ludwig Raue, Markus Bachmayer, Herta Väli, Miriam Guralnik, Anna Moorats, Marii Taevere, Robert Konovalov, Matilda Kottisse, Sofia Laas, Mairin Saks, Lia Eliise Tänavsuu, Mara Laht, Ingvar Lillend, Mari Tudre, Adele Eevald, Loore Raude, Miia Maisvee, Joonas-Hendrik Jaanson, Leena Maria Kotke, Lasse Elias Müller, Marius Avi, Peeter Soomre, Brigita Simona Kästik.

Juhendasid Anniki Kari ja Kalli Kalmet.

Näitus on avatud 25.03-20.04.2023

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…