Kunstipraktika

sportlik perfomance
Kollase maja taustal looduses on eksponeeritud puitklotsil istuva poisi skultuur

Sally Stuudio uue hooaja juhatab sisse 5. kuni 10. augustil toimuv kunstipraktika “KehaKultuur”, mille fookus on seekord nii “kehakultuuril” kui ka “kehal” ja “kultuuril”. Siinkohal pole põhjust karta: kunstipraktika vorm on ikka sama – stressivaba ja inspireeriv ning toenglamang pole kohustuslik! Pigem oleme täheldanud, et aeg-ajalt käivad kunst ja sport käsikäes ilma erilise pingutuseta – toimub pidev silma- ja käelihaste treening.

Osalemisvõimalus on seekord 45 kunstikooli (13+ vanuserühm) ja 15 kunstiringide (7-12 vanuserühm) õpilasel. Mõlemale vanuserühmale toimub mitmekesine kunstiprogramm, mis hõlmab nii natuurist joonistamist, maalimist ja voolimist kui ka kunstipraktika üldteemast lähtuvaid ülesandepüstitusi, pöörates rohkem tähelepanu anatoomiale. Viimasega seoses uudistame näiteks inimest ja tema väliste kihtide all peituvat. Uurime, mis meid toestab ja pingutab. Mis hoiab meil selja sirgena ning paneb naeratama? Eks ikka skelett ja lihased!

Lisaks on programmis peotäis mänge ja ühiseid ettevõtmisi, mis peale pikka suve aitavad sisukalt sõpradega koos olla.

Toimumiskoht on Lastekaitseliidu Õppe- ja Puhkekeskuses Pivarootsis. Juhendajad on Anniki Kari, Kalli Kalmet, Susanna Mildeberg ja Kerttu Scannell. Vabatahtlikuna aitab kaasa Kaspar Kähri.

Registreerimine: stuudio@sallystuudio.ee või tel 641 8518

Osalustasu: 320 EUR*, sh registreerimistasu 80 EUR**

  • *sisaldab majutuse, toitlustuse, õppe- ja kunstiprogrammi; ei sisalda transporti Tallinnast Pivarootsi ja tagasi ning voodipesu (võta palun ise kaasa!).
  • **registreerimistasu arve palume tasuda nädala jooksul. Loobumisel registreerimistasu ei tagastata.

Vaata pildiridasid eelmise suve kunstipraktikast, mille raames toimus ka 2. LOOVbiennaal.

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid