2. Loovbiennaal

Sally Stuudio uue hooaja juhatab sisse 7. kuni 12. augustil toimuv 2. Sally LOOVbiennaal, mille fookus on loomulikult loovusel ja kunsti võimel üllatada, avada uusi vaatenurki ja -suundi. Seekordne biennaal toimub koostöös Arhitektuurikooliga ja kannab pealkirja “STRUKTUUR KUUBIS. Materjal. Moodul. Liikumisviis. Esitlus.”

LOOVbiennaali alal Pivarootsis leiavad omale koha ja täituvad noorte materjalist lähtuva loominguga 10 paviljoni ja 1 kureeritud näitus, mis nutikal moel suhestub ümbritseva keskkonnaga.

LOOVbiennaal on osa traditsioonilisest Sally Stuudio kunstipraktikast. Osalemisvõimalus on seekord 45 kunstikooli (13+ vanuserühm) ja 15 kunstiringide (7-12 vanuserühm) õpilasel.

Lisaks biennaali näituse ettevalmistamisele ja avamisele 11. augustil toimub mõlemale vanuserühmale mitmekesine  kunstiprogramm, kus peamine tähelepanu on natuurist joonistamisel ja maalimisel. Lisaks peotäis mänge ja ühiseid ettevõtmisi, mis peale pikka suve aitavad sisukalt sõpradega koos olla.

Toimumiskoht on Lastekaitseliidu Õppe- ja Puhkekeskuses Pivarootsis. Juhendajad on Anniki Kari, Kalli Kalmet, Susanna Mildeberg Sally Stuudiost ja Piret Anier, Kerli Irbo Arhitektuurikoolist. Vabatahtlikuna aitab kaasa Stella Jänes.

Registreerimine: stuudio@sallystuudio.ee või 641 8518

Osalustasu: 310 EUR*, sh registreerimistasu 80 EUR**

  • *sisaldab majutuse, toitlustuse, õppe- ja kunstiprogrammi; ei sisalda transporti Tallinnast Pivarootsi ja tagasi ning voodipesu (võta palun ise kaasa!).
  • **registreerimistasu arve palume tasuda nädala jooksul. Loobumisel registreerimistasu ei tagastata.

Galeriis väike meenutus 1. LOOVbienaalist. Rohkem fotosid leiad Sally Stuudio Facebookist: 1. Loovbienaali pildialbum .

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid