ÕPPEMAKS JA TULUMAKS

ÕPPEMAKS JA TULUMAKS

Käes on veebruar ja algab tuludeklaratsioonide täitmine. Sally Stuudiole tasutud õppemaksud on juba kantud eeltäidetud deklaratsiooni, mida saab esitada 15. veebruarist kuni 30. aprillini. Lisainfo EMTA koduleheküljel.

TEE HEAD, TOETA SALLY FONDI!

Asutasime Sally Stuudio sihtotstarbelise fondi, et ühegi andeka ja motiveeritud kunstikooli õpilase õpingud ei peaks majanduslikel põhjustel katkema. Stipendiumile saavad kandideerida 4-aastasel õppekaval “Kunst ja kunstiteadlikkus” õppivad noored, kes soovivad tõsisemalt kunstiga tegeleda. Keeruka aja kiuste saame koos hakkama!

Fondi saad toetada väga lihtsalt –  ühe klikiga saad oma tagastamisele kuuluva tulumaksu või osa sellest suunata Sally Stuudiole. Arveldusarve- ja viitenumbri lisab programm automaatselt.

Tuludeklaratsiooni aken, vali rippmenüüst Sally Stuudio

Kui tunned, et soovid toetada noorte kunstiõpinguid regulaarselt, soovitame sõlmida pangas püsimakse lepingu. Ka 10 – 20 EUR kuus on väga suureks abiks!  Täname, et hoolid!

Panga andmed: Sally Stuudio / EE682200221006130973 / annetuste viitenumber: 906337

Pintsliga sallykuju
TULE KUNSTIRINGI!
Viva-magenta-2023-aasta-värv

Magenta on industriaalajastu laps ja sündis katseklaasis aastal 1856.
Särav ja külma varjundiga värvitoon meenutas selle loojatele lõõmavaid fuksiaid. Sündinud oli uus moevärv fuksiin, mis vallutas daamide garderoobi ja vahetas välja senised mahedad rõivavärvid. Aga, see nimi ei jäänud püsima…

LOEN EDASI