ÕPPEMAKS JA TULUMAKS

ÕPPEMAKS JA TULUMAKS

Käes on veebruar ja algab tuludeklaratsioonide täitmine. Sally Stuudiole tasutud õppemaksud on juba kantud eeltäidetud deklaratsiooni, mida saab esitada 15. veebruarist kuni 30. aprillini. Lisainfo EMTA koduleheküljel.

TEE HEAD, TOETA SALLY FONDI!

Asutasime Sally Stuudio sihtotstarbelise fondi, et ühegi andeka ja motiveeritud kunstikooli õpilase õpingud ei peaks majanduslikel põhjustel katkema. Stipendiumile saavad kandideerida 4-aastasel õppekaval “Kunst ja kunstiteadlikkus” õppivad noored, kes soovivad tõsisemalt kunstiga tegeleda. Keeruka aja kiuste saame koos hakkama!

Fondi saad toetada väga lihtsalt –  ühe klikiga saad oma tagastamisele kuuluva tulumaksu või osa sellest suunata Sally Stuudiole. Arveldusarve- ja viitenumbri lisab EMTA programm automaatselt.

Kui tunned, et soovid toetada noorte kunstiõpinguid regulaarselt, soovitame sõlmida pangas püsimakse lepingu. Ka 10 – 20 EUR kuus on väga suureks abiks!  Täname, et hoolid!

Panga andmed: Sally Stuudio / EE682200221006130973 / annetuste viitenumber: 906337

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…