Õppemaks ja tulumaks

Käes on veebruar ja algab tuludeklaratsioonide täitmine. Sally Stuudiole tasutud õppemaksud on juba kantud eeltäidetud deklaratsiooni, mida saab esitada 15. veebruarist kuni 30. aprillini.

Paar olulist detaili:

  1. Huvikoolis õppimise eest tasutud kulu käsitatakse koolituskuluna ja neid saab tulust maha arvata juhul, kui huvikoolis õppija oli koolituskulu tasumise kalendriaasta 1. jaanuaril alla 18 aasta vanune. Näiteks, kui õppija oli 2023. aasta 1. jaanuaril 17 aasta vanune ning 1. märtsil sai ta 18-aastaseks, siis võib selle õppija eest kogu 2023. aastal huvikoolile tasutud koolituskulu deklareerida.
  2. Koolituskulusid, eluasemelaenu intresse, kingitusi ja annetusi võib kokku tulust maha arvata kuni 1200 eurotMahaarvamisi ei saa olla rohkem, kui on maksustatavaid tulusid. Lisainfo EMTA koduleheküljel.

TEE HEAD, TOETA SALLY FONDI!

Asutasime Sally Stuudio sihtotstarbelise fondi, et ühegi andeka ja motiveeritud kunstikooli õpilase õpingud ei peaks majanduslikel põhjustel katkema. Stipendiumile saavad kandideerida 4-aastasel õppekaval “Kunst ja kunstiteadlikkus” õppivad noored, kes soovivad tõsisemalt kunstiga tegeleda. Keeruka aja kiuste saame koos hakkama, aga selleks vajame ka sinu abi. Palun toeta Sally stipendiumifondi! Ise kanname samuti 1% jooksva aasta õppetasudest Sally fondi.

Fondi saad toetada väga lihtsalt –  ühe klikiga saad oma tagastamisele kuuluva tulumaksu või osa sellest suunata Sally Stuudiole. Arveldusarve- ja viitenumbri lisab EMTA programm automaatselt.

Kui tunned, et soovid toetada noorte kunstiõpinguid regulaarselt, soovitame sõlmida pangas püsimakse lepingu. Ka 10 – 20 EUR kuus on väga suureks abiks!  Täname, et hoolid!

Panga andmed: Sally Stuudio / EE682200221006130973 / annetuste viitenumber: 906337

Mc Donaldsi logost ja sloganist inspireeritud disain mustal poekotil

I´m lovin’ art, Katariina Kornet, siiditrükk

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid