MUDIDE NÄITUS

Sally Stuudio 1. korruse galeriis on avatud stuudio kõige nooremate, 5-6-aastaste kunstnike näitused “Lumekuninganna” ja “Antiik-Kreeka võimsad ja vägevad”.

Põnevate lugude kuulamine kuulub lapsepõlve juurde nagu maasikamoos pühapäevahommikuse pannkoogi peale. Pannkooke me igas tunnis ei küpseta, aga lugusid saab kuulata kohe päris kindlasti! Reeglina on need muinaslood ja lood ammustest aegadest, mis inspireerivad ja aitavad kasvada, oma moraali- ning eetikakompassi seadistada.

Laste joonistused on selles vanuses hoogsad ja isikupärased, tulge vaatama! Näitused jäävad avatuks veebruari lõpuni!

Näitusel osalevad: Elspet Sussen, Kasper Sussen, Nora Helena Pikk, Nestor Laht, Isabel Tamberg, Luke Zillin Lu, Rosanna Kiolein, Nora Peral Tali, Aleksei Mostovštšikov, Yuule Laas, Sofia Konenko, Madli Ann Kärginen, Eva-Liis Sternfeld, Stefan Popel, Mai Reet Kärginen, Aronia Volkov, Arne Leonhard Paist, Roosi Piirmets, Simon Popel, Ella Taras ja Iris Koov.

Juhendasid Ilmi Laur-Paist ja Anniki Kari.

Näitus jääb avatuks 25. veebruarini 2023.

Antiik-Kreeka võimsad ja vägevad 2023

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…