Loodusega koos

Eesti suvi on napp, aga imeline. Nii püüamegi sel suvel kinni iga päikesekiire ja vihmapiisa, iga värvi, lõhna ja joone ning korraldame suvised linnalaagrid 8-12-aastastele kunstisõpradele loodusega koos!

🎨 Loomaaia kunstilaager “Loomult loom” tuleb taas! Oodatud on nii kunstisõbrad, kes on varasematel aastatel osalenud, kui ka uued huvilised – kuna loomaaias elab üle 10 000 isendi, siis joonistamis- ja meisterdamisainest jagub alati!

Süveneme loomade ja lindude ilmetesse, põnevatesse mustritesse ja isikupärasesse liikumisse. Linnalaagri käigus joonistame natuurist erinevaid loomaaia asukaid. Kursuse lõpuks valmib igal osalejal oma joonistustest seikluslik seinapilt-lauamäng – justnimelt, kaks ühes – valminud teos saab pildina kaunistada nii toaseina kui ka pakkuda lauamänguna meelelahutust sõprade ja perega mängimiseks. Lauamängu nupud voolime polümeersavist ja vormime lemmikuteks lindudeks ja loomadeks. Saab joonistada, voolida kui ka mängida!

Päeva esimeses pooles joonistame Tallinna Loomaaias, lõunat sööme Sally Stuudios, kus jätkame pärastlõunaste tegevustega.

Juhendajad: Anniki Kari ja Kalli Kalmet.

Linnalaager toimub 18.-20. juuni kell 10:00 – 17:00 Tallinna Loomaaias ja Sally Stuudios.

Osalustasu 135 EUR (sisaldab 3 päeva programmi, kunstivahendid, Tallinna Loomaaia kuupileti ja sooja lõuna). Omal tuleb hoolitseda ilmastikule vastava (kihilise) riietuse, ühistranspordi kehtiva sõiduõiguse ja mugavate jalatsite eest – liikumist saab olema palju. Kaasa tasub haarata ka midagi juua ja loomulikult suurepärane meeleolu.

Fotorida eelmise suve kunstilistest seiklustest loomaaias.

🎨 Kunstiringide plenäär ehk vabas õhus maalimine ja joonistamine. Just nii, nagu seda on harrastanud kunstnikud juba 19. sajandist peale ja nagu ka meie igal aastal suurte kunstikooli õpilastega teeme. Nüüd pakume seda valguse- ja värvimängu paberile püüdmise võimalust ka kunstiringide lastele.

Võtame eeskujuks kunstiloost imprerssionistid ja foovid, teeme hoogsaid ajahüppeid tänapäeva ning püüame paberile nii merelainete kohinad kui varjudemängu läbi puuvõra. Kursuse lõpuks valmib igal osalejal oma loodusvaadete mapp, mida sirvides ärkavad värvilised vaated justkui ellu ja meenuvad kõik lõhnad ja faktuurid.

Päeva esimeses pooles joonistameja maalime erinevates ühistranspordiga ligipääsetavates kohtades Tallinnas, lõunat valmistame ja sööme Sally Stuudios, kus jätkame pärastlõunaste tegevustega.

Juhendajad: Anniki Kari ja Kalli Kalmet.

Linnalaager toimub 13.-16. august kell 11:00 – 17:00 linnaruumis ja Sally Stuudios.

Osalustasu 140 EUR (sisaldab 4 päeva programmi, kunstivahendid ja sooja lõuna). Omal tuleb hoolitseda ilmastikule vastava (kihilise) riietuse, ühistranspordi kehtiva sõiduõiguse ja mugavate jalatsite eest – liikumist saab olema palju. Kaasa tasub haarata ka midagi juua ja loomulikult suurepärane meeleolu.

👉🏻 Registreerimiseks saada e-kiri stuudio@sallystuudio.ee või helista 641 8518.

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid