Loomult loom

Loomaaia linnalaager “Loomult loom” tuleb taas! Oodatud on nii 7-12-aastased kunstisõbrad, kes on varasematel aastatel osalenud, kui ka uued huvilised – kuna loomaaias elab üle 10 000 isendi, siis joonistamis- ja meisterdamisainest jagub alati!

Süveneme loomade ja lindude ilmetesse, põnevatesse mustritesse ja isikupärasesse liikumisse. Linnalaagri käigus joonistame natuurist erinevaid loomaaia asukaid. Kursuse lõpuks valmib igal osalejal oma joonistustest seikluslik seinapilt-lauamäng – justnimelt, kaks ühes – valminud teos saab pildina kaunistada nii toaseina kui ka pakkuda lauamänguna meelelahutust sõprade ja perega mängimiseks. Lauamängu nupud voolime polümeersavist ja vormime lemmikuteks lindudeks ja loomadeks. Saab joonistada, voolida kui ka mängida!

Päeva esimeses pooles joonistame Tallinna Loomaaias, lõunat sööme Sally Stuudios, kus jätkame pärastlõunaste tegevustega.

Juhendajad: Anniki Kari ja Kalli Kalmet.

Linnalaager toimub 15.-17. juuni kell 10:00 – 17:00 Tallinna Loomaaias ja Sally Stuudios.

Osalustasu 125 EUR (sisaldab 3 päeva programmi, kunstivahendid, Tallinna Loomaaia kuupileti ja sooja lõuna). Omal tuleb hoolitseda ilmastikule vastava (kihilise) riietuse ja mugavate jalatsite eest – liikumist saab olema palju. Kaasa tasub haarata ka midagi juua ja loomulikult suurepärane meeleolu.

Fotorida eelmise suve kunstilistest seiklustest loomaaias.

Registreerimiseks saada e-kiri stuudio@sallystuudio.ee või helista 641 8518. Kohtumiseni loomaaias!

Jõehobu ootab joonistajaid
kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid