KVALITEETNE HUVIKOOL

Kas sa teadsid, et üle 80% Eesti huviharidusest toimub erahuvikoolides? Ja et Eesti Erahuvialakoolide Liidu asutamine toimus 20 aastat tagasi Sally Stuudio Aia tänava stuudio fuajees, suure punase postkasti kõrval?

Sel aastal oma 20ndat tegevusaastat tähistav erahuvikoole ühendav liit jagab laupäeval, 13. aprillil Estonia Talveaias tunnustusmärke “Kvaliteetne huvikool 2024”. Tunnusmärgi pälvivad 9 eriilmelist ja vähemalt 10 aastat järjepidevalt tegutsenud huvikooli.

Erahuvikool on pideva hindamise subjekt – turupõhiselt toimiva haridusasutusena annavad õppijad, lapsevanemad ja ühismeedia pidevat tagasisidet. Sa ei saa püsida konkurentsis, kui sa pidevalt ei panusta oma õpilaste, õpetajate ja õpikeskkonna süsteemsesse arengusse.

Nii ongi aeg üks kindlamaid kvaliteedi näitajaid. Ja aeg, eriti viimased viis aastat, on olnud meie kõigi suhtes helde. Pakkudes rohkelt eriilmelisi kriise alates covidi aegsest tervisekriisist ja koolide sulgemisest kontaktõppele kuni majandus-, rände- ja kliimakriisini. Sally Stuudio juhataja Annely Kösteri sõnul ei saa me paindlike erakoolidena ühtegi väärt kriisi raisku laska, sest mis vallandaks loovust ja sisulist innovatsiooni veel paremini kui pealtnäha lootusetu olukord?

Sally Stuudio on tegutsenud juba 33 aastat ja on üks vanemaid erahuvikoole Eestis. Nii on Annelyl au astuda lavale esimesena ja võtta vastu Sally Stuudio tunnusmärk.

👉🏻 Saad kaasaelada, kui suunad silmad ekraanile juba sel laupäeval, 13. aprillil kell 16:00. Otseülekanne toimub Youtubes:   

https://www.youtube.com/watch?v=wo6dLq64YvM

Sally Stuudio — eluaegne armastus kunsti vastu, aastast 1991 😉

Kerttu ja Annely
kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid