Kunstikooli eelpäevad

Hakkame uut hooaega soojendama! Hooaja avamine toimub 31. augustil kell 18:00 Sally Stuudios.

I ja II kursuse sissejuhatavad päevad on 30. ja 31. augustil kell 16:00 kuni 18:00 Sally Stuudios. Saame omavahel ja ARS-i kunstilinnakuga tuttavaks, teeme ise ja vaatame kunsti ning avame ühiselt uue hooaja.

III ja IV kursuse sissejuhatav päev toimub 2. septembril Helsingi Biennaalil, mis pingutab muuhulgas selle nimel, et luua jätkusuutliku biennaali mudelit. Vaatame nii Vallisaaril kui HAM-s ekspositsioone, analüüsime ja interpreteerime ning kogume inspiratsiooni uueks hooajaks. Ning püüame tuvastada retsepti, kuidas korraldada suurepärast kaasaegse kunsti sündmust, mille jalajälg meie keskkonnale oleks pea olematu.

Helsingi Biennaal, 2021

EELpäevad, 2021

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…