KRIMINAALNE LUGU

“Kadunud reliikvia saladus”

Taas ootab lahendamist üks tõeliselt kriminaalne lugu! Ja see lahendus nõuab nupukust, loovust ja head koostööd. Aga esmalt, kas sa tead, mis asi on reliikvia? Kas ka kunstikoolil võib olemas olla oma reliikvia? Mis see küll Sally Stuudio puhul olla võiks?

Reedan sulle saladuse, et Sally Stuudiol oli see olemas. Just!  …kuid see on läinud kaduma. Seetõttu kutsume kõiki 7–12aastaseid kunsti-ja krimihuvilisi lapsi appi saladust paljastama! Linnalaagri käigus leiame üheskoos vastused ülal esitatud küsimustele ning kui kõik hästi läheb, siis ka lahenduse kriminaalsele juhtumile!

Krimaalse juhtumi võtame ette puhanud peaga, peale kosutavat puhkust, 14. kuni 16. augustil Sally Stuudios ja linnaruumis kell 10:00-17:00 linnalaagri formaadis. Juhendavad Kalli Kalmet ja Anniki Kari.

Osalustasu 125 EUR (sisaldab 3 päeva programmi, kunstivahendid ja sooja lõuna). Omal tuleb hoolitseda ilmastikule vastava (kihilise) riietuse ja mugavate jalatsite eest. Kaasa tasub haarata ka midagi juua ja loomulikult suurepärane meeleolu.

Registreerimiseks saada e-kiri stuudio@sallystuudio.ee või helista 641 8518.

Igal osalejal valmib koomiksi formaadis kriminull, mille vormistame voldikraamatuna. Lavastame, pildistame, joonistame.

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…