Fotonäitus

Stuudio galeriis on augusti lõpuni avatud noorte fotokursuse näitus “Mis mulle hetkel oluline on”.

Näitusel on igal autoril oma ekspositsiooniala, mille töödest moodustub omaette tervik. Vaadates töid ja lugedes autorite selgitavaid tekste, saame teada, et hetkel on olulised nii esimesed soojad päevad, värvi(teooria)d kui sõbrad ja lihtsalt lapsed. Mõne ekspositsiooniala keskmes on aga hoopis tool ja teisel valgusemängud metsarajal.

Lisaks noorte temaatilistele seeriatele näeb näitusel slaidirida kogu kursuse tähenduslikest töödest ja pinhole kaameraga purki püütud fotosid Tallinna vanalinnast.

Näitusel osalevad Ellen Tammleht, Olga Oberg, Harriet Helena Habicht, Kirke Kits, Natalia Rannamaa, Mia Roos, Matilda Manju Mody, Emma Charlotte Seeman, Katarina Kuningas,  Lotta Leen Laigu ja Katherine Josephine Bergman. Juhendas Reti Kokk.

Näitus on avatud

  • MAIS: 24.-26. mai 11:00-18:00
  • JUUNIS: 13.-16. juuni 11:00-17:00
  • JUULIS: suletud
  • AUGUSTIS: alates 14. augustist E-R 11:00-17:00

Tulge vaatama, mis noortele oluline on!

Noored fotograafid tööhoos
Noored fotograafid tööhoos

Foto: Manju M Mody, 2023

Sally T-särgid

Värvitoonide nimedes valitseb suur ja loominguline mitmekesisus. Värvitoonid on saanud omale nime küll päritolu asukoha (näit. Veneetsia punane), küll kunstniku nime (Payne’s grey), küll sarnasuse alusel (sireli lilla). Aga, kui nüüd mõelda kevadise pargi peale, siis… sireleid on seal mitmekümnes erinevas värvitoonis! Milline neist siis on see sireli-lilla? Selleks, et selles suures mitmekesisuses korda luua, loodi 1925. aastal rahvusvaheline värviindeks…