Avatud uste päev

Laupäeval, 9. detsembril avavad ARS-i kunstilinnakus paljud stuudiod oma uksed, galerii-aladel toimub suur kunstimüük ja ka Sally Stuudio kunstikool on avatud kell 11:00 kuni 15:00

Programm

–> Kollase stuudio joonistamisnurk kõigile huvilistele – ole sa 5 või 75-aastane, koos õpetaja Kerttuga on põnev kompat kombata ja oma loovus proovile panna!

–> Hüpikmüük 1. korruse galeriis – stuudio töötubade kinkekaardid, raamatud, helkurid, õpilaste kujundatud ägedad postkaardid, suure-sõbraliku Sally-koera pildiga T-särgid ning põlled ja veel üht-teist toredat. Tasuda saab nii sularahas kui kaardiga.

–> Diplomitööde proovikaitsmine – jah, just! Raske õppusel, kerge lahingus. Nii avamegi diplomitööde proovikaitsmise ja tutvustamise retsensentidele seekord kõigile huvilistele. Näha saab nii 10-15 tööd ja nende autoritele ohtralt küsimusi ja kommentaare jagada. Treenime noored loojad tugevaks!

–> Ja see pole veel kõik! Sisse saab piiluda ka kunstikooli stuudiotesse, vaadata kuidas 2. kursus lõpetab oma elu esimesi õlimaale (maastik) ja esimene harjutab koos TLÜ-EKA kunstiõpetaja eriala praktikantidest õpetajatega portree joonistamist.

Astu sisse!

Tss! Kui trenn tehtud, tuleb ka diplomitööde avalik kaitsmine. See algab 13. detsembril kell 15:00. Tule ja saa esimesena ülevaade kunstimaailma homsetest tegijatest 🙂

kevade märgid jõe ääres

Kuidas hoida toonid elusad ehk vältida muda?

Kolm soovitust, mis aitavad säilitada segamisel värvitoonide sära ja vältida muda eri varjundeid.

Sally T-särgid