fbpx
 • Teeme ise: akvarellvärvid

  Teeme ise: akvarellvärvid

  Tutvume erinevate pigmentide omadustega ja valime just akvarellmaaliks sobivaimad. Proovime järgi, millised pigmendid ja lisaained annavad kõige õhulisema tulemuse. Teeme värve nii kummiaraabikust ja meest kui valmis akvarellimeediumitest ehk kasutame nii aeglasi kui kiiremaid lähenemisi.
 • Teeme ise: keraamiline segamisalus

  Teeme ise: keraamiline segamisalus

  Milline võiks olla ideaalne värvide segamisalus just sulle? Katsetame ja loome oma käekirja toetava disaini. Seejärel voolime, uuristame ja dekoreerime ning saadame põletusse. Pärast töötuba kuivavad segamisalused mõned nädalad Earth with Fire stuudios Põhjala tehaseses, läbivad kaks põletust ning valgeks glasuurituna ongi kasutusvalmis.

 • Teeme ise: munatempera

  Teeme ise: munatempera

  Tutvume ühe ajalooliselt vanima maalitehnika ja -värvidega ning katsetame erinevaid munatempera retsepte. Proovime järgi, millised pigmendid ja lisaained annavad kõige mõnusama tulemuse. Nii nagu pole olemas üht ja ainuõiget pannkoogiretsepti, nii pole olemas ka ainuõiget viisi munatempera valmistamiseks. Erinevate maalistiilide ja -maitsete tarbeks töötavad paremini erinevad lahendused. Kogume ideesid, kus ja kuidas võiks äsjaomandatud oskusi maalimisel kasutada.
 • Teeme ise: paber

  Teeme ise: paber

  Tutvume erinevate kunstipaberitega ja püüame avastada saladust, miks mõni paber on väga hea ja kuulekas ning teine mitte. Kogume kokku kõik paberijäägid, munarestid jm vanapaberi ning töötleme needümber käsitsi valmistatud paberiks. Katsetame erinevate faktuuride ja vesimärkidega. Teeme nii külm- kui kuumpresspaberit. Kogume ideesid, kuidas käsitsi valmistatud paberist teha erilisi aastavahetuse õnnitluskaarte ja visandivihikuid.
 • Vabaõhumaal

  Vabaõhumaal

  Suvi on just see aeg, mil saab aja maha võtta – veeta aega sõprade seltskonnas, nautida päikest ja lopsakat loodust ning tegeleda meelepäraste tegevustega. Eriti tore, kui õnnestub need kõik omavahel ühendada! Ja just seda sulle pakumegi! Lähme randa, metsa ja jõe äärde, et joonistada ja maalida vabas õhus ning võtta suvest viimast! Kõik asukohad on valitud nii, et need oleksid Tallinna ühistranspordiga kergesti ligipääsetavad. Maalime akvarellitehnikas mere- ja metsavaadet, kujutame erinevaid looduslikke objekte graafilises võtmes ning visandame kaasjoonistajaid ja -maalijaid. Juhendavad Anniki Kari ja Kalli Kalmet.

Title

Go to Top