• Julge … rind on värvine

  Julge … rind on värvine

  Annely Köster, Piret Veigel ”Julge… rind on värvine. Sally Stuudio lugu” 2022 Tallinnas on enam kui kolm aastakümmet tegutsenud Sally Stuudio nimeline kunstikool, kus on tegevkunstnike käe all pakutud lastele, täiskasvanutele ja kunstiõpetajatele õpet, koolitusi ja enesetäiendust. Sally Stuudio õpetajate ja endiste õpilaste ühistööna sündinud suurde ülevaateraamatusse on kirja pandud stuudio lugu alates selle rajamisest 1991. aastal kuni 2022. aasta kevadeni.  Raamat on nii sisult kui ka vormilt ainulaadne. Ainuüksi kaante mänguline erilahendus peidab lauamängu ja pakub maakaardil üllatavaid avastusi. Lugeja leiab rohkelt võimalusi interaktiivseks tegutsemiseks, et täiendada ja kujundada lehekülgi oma nägemusele ja kunstimeelele sobivaks.  Jutustus stuudio ajaloost on jagatud kolmeks kümnendiks, mis kirjeldavad aastakaupa elukunsti ja seiklusi, teostatud töid ja projekte. Muu hulgas saab lugeda Tallinnas toimunud noorte rahvusvahelisest kunstitriennaalist Eksperimenta!, Jazzimaalist, näitustest linnaruumis jt laiema kõlapinnaga üritustest. Kümnenditega vahelduvad stuudio õpilaste ja õpetajate mälestused, mida saadavad Reti Koka fotoreportaažid.  Eesti noorte kunsti arengulugu tutvustava albumimõõtu raamatu on kujundanud Moonika Maidre. Raamatu muudavad mitmepalgeliseks erineva käekirjaga loodud illustratsioonid, mille autorid on Katariin Mudist, Pia Inger Sepman, Katariina Kornet, Leena Kilmi, Liisa Kivimäe, Maria Elise Remme, Moonika Maidre, Susanna Mildeberg, Triin Loosaar ja Ulrike Brett Uukkivi.  Peale kunstnikutööde ja fotoreportaažide leiab raamatust üksjagu uhkeid koerapilte: stuudiole andis kunagi nime selle rajaja ja raamatu autori Annely Kösteri dogi Sally.  280 lk avatud seljaga nutikas köide 210 x 280 mm

 • Sally pintslikomplekt

  Sally pintslikomplekt

  Sally Stuudio kunstikooli õpilaste pintslite stardikomplekt, mis sisaldab pintslipinali (käsitöö) ja 9 pintslit (3 sünteetilist akvarelli-, 3 seaharjas- ja 3 universaalset sünteetilist pintslit).

 • Sally põll

  Sally põll

  Kahe taskuga, tugevast (materjali paksus 200 gr/m²) orgaanilisest puuvillast, loodusvalge, Sally-tujukujuga põll, mis rõõmustab sind nii maalides kui kokates. Hea uudis - ajaga lisanduvad värvi- või tomatikastmeplekid ainult kaunistavad seda. Nii et ära liialt tihti põlle küüri. Kui aga siiski on vaja põlle pesta, tee seda 30 kraadises vees leebe pesuvahendiga ja keera trükipind sissepoole.

 • Sally T-särk

  Sally T-särk

  Orgaanilisest puuvillast (materjali paksus 150 gr/m²) ja vastutustundlikult toodetud, lumivalge, Sally-tujukujuga T-särk, mis sobib ideaalselt nii kunstistuudio seinte vahele kui metsa ja randa. Särk on teostatud siiditrükis. Hea uudis - ajaga lisanduvad värvi- või mustikaplekid ainult kaunistavad seda. Kui aga siiski on vaja särki pesta, tee seda 30 kraadises vees, leebe pesuvahendiga ja keera trükipind sissepoole. Nii püsivad trükivärvid endiselt erksalt.

 • Sally T-särk

  Sally T-särk

  Orgaanilisest puuvillast (materjali paksus 150 gr/m²) ja vastutustundlikult toodetud, lumivalge, hüppava Sally-koeraga T-särk, mis sobib ideaalselt nii kunstistuudio seinte vahele kui metsa ja randa. Särk on teostatud siiditrükis. Hea uudis - ajaga lisanduvad värvi- või maasikaplekid ainult kaunistavad seda. Kui aga siiski on vaja särki pesta, tee seda 30 kraadises vees, leebe pesuvahendiga ja keera trükipind sissepoole. Nii püsib must trükivärv endiselt süsimust.