fbpx
 • 1 valikaine vabastuudiona

  1 valikaine vabastuudiona

  Registreerimisel valitud valikkursuse 2. poolaasta õppemaks.
  Valikkursused kestavad ühe hooaja, tunnid toimuvad 1 kord nädalas á 90 minutit, kokku 70 akadeemilst tundi. Valikkursustel on võimalus süveneda põhjalikumalt kitsamatesse kunstivaldkondadesse või -tehnikatesse.
  Sally Stuudio valikkursustel on oodatud osalema ka need kunstihuvilised, kes meil kunstikooli põhiõppes ei osale.
 • 10 – 12 aastaste kunstiring – 1 grupp

  10 – 12 aastaste kunstiring – 1 grupp

  Kunstiring 10 – 12 aastastele, 1 kord nädalas, II poolaasta õppemaks. Kiire kasvamise ja enese tundmaõppimise aeg, mil on oluline hoida kunstihuvi ja eneseväljendusoskust must-valge (enese)kriitilisuse ja liigse helendavas nutimaailmas viibimise eest. Kunstiringi fookus liigub abstraktse ja loova mõtlemise teadliku arendamise ja konkreetsete kujutamisoskuste õppimise suunas. Juhendaja roll on lisaks kunstihuvi toitmisele treenida vaatlus- ja kujutamisoskuseid ning samm-sammult õpetada komplekstemaid töövõtteid.
 • 10 – 12 aastaste kunstiring – 2 gruppi

  10 – 12 aastaste kunstiring – 2 gruppi

  Kunstiring 10 – 12 aastastele, 2 korda nädalas, II poolaasta õppemaks. Kiire kasvamise ja enese tundmaõppimise aeg, mil on oluline hoida kunstihuvi ja eneseväljendusoskust must-valge (enese)kriitilisuse ja liigse helendavas nutimaailmas viibimise eest. Kunstiringi fookus liigub abstraktse ja loova mõtlemise teadliku arendamise ja konkreetsete kujutamisoskuste õppimise suunas. Juhendaja roll on lisaks kunstihuvi toitmisele treenida vaatlus- ja kujutamisoskuseid ning samm-sammult õpetada komplekstemaid töövõtteid.
 • 2 valikainet vabastuudiona

  2 valikainet vabastuudiona

  Registreerimisel valitud kahe valikkursuse 2. poolaasta õppemaks. Valikkursustel on võimalus süveneda põhjalikumalt kitsamatesse kunstivaldkondadesse või -tehnikatesse.
  Sally Stuudio valikkursustel on oodatud osalema ka need kunstihuvilised, kes meil kunstikooli põhiõppes ei osale.
 • 5 – 6 aastaste kunstiring – 1 grupp

  5 – 6 aastaste kunstiring – 1 grupp

  Kunstiring 5 – 6 aastastele, 1 kord nädalas, II poolaasta. Lapse joonistused on selles vanuses isikupärased omamaailma peegeldused. Samm-sammult kujunevad intellektuaalsele realismile omased sümbolid ja skeemid nii kujundites kui värvis. Juhendaja roll on eelkõige inspireerida, õpetada töövahendite ja –materjalide kasutamist ning toetada lapse kujutamisoskuste loomulikku arengut. Liigne sekkumine, “õpetamine” ja rohkete eeskujude kasutamine pidurdab pikemas perspektiivis arengut ning nullib võimaluse isikupärase loojakäekirja kujunemiseks.
 • 5 – 6 aastaste kunstiring – 2 gruppi

  5 – 6 aastaste kunstiring – 2 gruppi

  Kunstiring 5 – 6 aastastele, 2 korda nädalas, II poolaasta. Lapse joonistused on selles vanuses isikupärased omamaailma peegeldused. Samm-sammult kujunevad intellektuaalsele realismile omased sümbolid ja skeemid nii kujundites kui värvis. Juhendaja roll on eelkõige inspireerida, õpetada töövahendite ja –materjalide kasutamist ning toetada lapse kujutamisoskuste loomulikku arengut. Liigne sekkumine, “õpetamine” ja rohkete eeskujude kasutamine pidurdab pikemas perspektiivis arengut ning nullib võimaluse isikupärase loojakäekirja kujunemiseks.
 • 7 – 9 aastaste kunstiring – 1 grupp

  7 – 9 aastaste kunstiring – 1 grupp

  Kunstiring 7 – 9 aastastele, 1 kord nädalas, II poolaasta. Selles vanuses toimub lapse kujutamisoskustes järk-järgult üleminek intellektuaalselt visuaalsele realismile. Tekib huvi ja tahe joonistada “nii nagu päris”, seega on paras aeg alustada kujutamisoskute ja sõnavara õppimist läbi mänguliste ülesannete. Juhendaja ülesanne on nüüd lisaks grupiprotsesside juhtimisele ja inspireerimisele pöörata järjest enam tähelepanu nii töövahendite iseseisvale ohutule kasutamise kui joonistamise- ja maalimise baasoskuste arendamisele.
 • 7 – 9 aastaste kunstiring – 2 gruppi

  7 – 9 aastaste kunstiring – 2 gruppi

  Kunstiring 7 – 9 aastastele, 2 korda nädalas, II poolaasta. Selles vanuses toimub lapse kujutamisoskustes järk-järgult üleminek intellektuaalselt visuaalsele realismile. Tekib huvi ja tahe joonistada “nii nagu päris”, seega on paras aeg alustada kujutamisoskute ja sõnavara õppimist läbi mänguliste ülesannete. Juhendaja ülesanne on nüüd lisaks grupiprotsesside juhtimisele ja inspireerimisele pöörata järjest enam tähelepanu nii töövahendite iseseisvale ohutule kasutamise kui joonistamise- ja maalimise baasoskuste arendamisele.
 • Kunstikool

  Kunstikool

  Kunstikooli põhiõppe 2. poolaasta õppemaks.
  Kunstikooli põhiõppe nominaalne õppeaeg on 4 aastat, mille jooksul õpid joonistamist, maalimist, värvusõpetust, kompositsiooni, vabavaralisi kujundusprogramme ja kunstilugu. Õppekava edukal läbimisel kroonib tõsist pingutust kunstikooli lõputunnistus ja uhke tunne, et oled ise midagi loonud ja saavutanud.
 • Kunstikool +1 valikkursus

  Kunstikool +1 valikkursus

  Kunstikooli kohustuslike ainete ja ühe valikkursuse 2. poolaasta õppemaks.
  Kunstikooli põhiõppe nominaalne õppeaeg on 4 aastat, mille jooksul õpid joonistamist, maalimist, värvusõpetust, kompositsiooni, vabavaralisi kujundusprogramme ja kunstilugu. Õppekava edukal läbimisel kroonib tõsist pingutust kunstikooli lõputunnistus ja uhke tunne, et oled ise midagi loonud ja saavutanud 🙂
 • Kunstikool+2 valikkursust

  Kunstikool+2 valikkursust

  Kunstikooli kohustuslike ainete ja kahe valikkursuse 2. poolaasta õppemaks.
  Kunstikooli põhiõppe nominaalne õppeaeg on 4 aastat, mille jooksul õpid joonistamist, maalimist, värvusõpetust, kompositsiooni, vabavaralisi kujundusprogramme ja kunstilugu. Õppekava edukal läbimisel kroonib tõsist pingutust kunstikooli lõputunnistus ja uhke tunne, et oled ise midagi loonud ja saavutanud 🙂

Title

Go to Top