MINU ARMAS LEMMIKLOOM

Õppekava rühm: 0213 humanitaaria- ja kunsti õppevaldkond

“Minu armas lemmikloom” on õlimaalikursus noortele ja täiskasvanutele, mis võimaldab oma lemmikule sügavalt silma vaadata ja temast võrratu maali maalida. Kursus sobib nii algajatele kui ka juba kogenud maalijatele.

Maalides võtame appi foto, et lemmikloom kindlasse poosi peatada. Ja… fotorealistlik lähenemine ongi imelihtne, kui sul on käepärast tugeva valguse ja varjuga foto, mida kasutada. Alusjoonise tegemisel aitab projektor, õlimaalitehnika võimaldab eksimisi ja parandamisi kuni maali täieliku ülemaalimiseni. Nii et kursust ei pea pelgama ka see loomasõber, kes pole elus kunagi varem pintslit kätte võtnud!

Juhendaja Anniki Kari toetab ja annab Sallykoera garantii, et maal saab valmis ja rõõmustab vaataja silma 🙂

Vaata eelmise, 2023.a kursuse töid.

Vaata üle-eelmise, 2019.a kursuse töid.

Soovid osaleda?

Soovid osaleda?

Järgmine koolitus toimub:
6. november kuni 18. detsember 2024

Kursus toimub novembri ja detsembri kolmapäeva õhtuti kell 18:00-19:30, kokku 14 akadeemilist tundi.

Vajadusel on võimalik käia stuudios ka muudel aegadel iseseisvalt maalimas, et töö Jõuludeks valmis saada. Alustame 6. novembril Sally Stuudios Pärnu mnt 154.

Kuidas kohale tulla, vaata siit

Osalustasu on 210 EUR ja see sisaldab tööks vajalikud värvid, abiained ja lõuendi alusraamil. Oma pintslid tuleb aga maalijal ise kaasa võtta – pintsel on käepikendus ja väga isiklik asi. Soovi korral saab pintslid osta stuudio sissepääsu juures asuvast Skizze kunstitarvete müügipunktist.