• Jette Laane, vilistlane 2018

  Jette Laane, vilistlane 2018

  "Sally Stuudio on koht, kus leidsin iseenda. Siin avastasin, kui oluline on minu jaoks kunst. Õppisin, kuidas kajastada oma häält läbi maali, joonistuse, video ja isegi võltsvalimiskampaania. Kuid iseenda leidsin ma peamiselt tänu inimestele ja keskkonnale. Mulle jäävad alatiseks meelde laupäevased hommikutunnid Sally Stuudios. Juba uksest sisse astudes tekib tunne, et olen kodus. Lehvitan vastutulevatele [...]

  Loen edasi
 • Liis Viira, helilooja ja muusik

  Liis Viira, helilooja ja muusik

  "Võibolla on kõige rohkem mu edaspidist loome-elu mõjutanud Vano ütlus: "Julguse pärast pole veel ühtegi kunstnikku hukka mõistetud, pigem vastupidi." Igal juhul oli selge, et stuudios pingutati ja pingutatakse meelega sõbraliku õhkkonna ja iga inimese väärtuse säilitamise nimel. Kokkuvõttes võib isegi nentida, et viis, kuidas maailma näen-tõlgendan on suures osas Sally Stuudio järelmõju."

  Loen edasi
 • Marek Rei, arvutiteadlane

  Marek Rei, arvutiteadlane

  “Sally Stuudio õpetas mind avastama ja uurima, ning andis võimaluse eksperimenteerimiseks ja enese väljendamiseks. Praegu töötan ülikooli juures teadlasena ning kõik need samad oskused tulevad iga päev kasuks. Väike hetk kunstiga tegelemiseks pakub samas ka mõnusat vaheldust. Lisaks on mul alatiseks väga head mälestused kõigist ülitoredatest inimestest kellega Sally Stuudios tutvusin.”

  Loen edasi