fbpx

Tule kunstikooli!

Algab vastuvõtt kunstikooli 1. kursusele

UUENDATUD: VASTUVÕTT 2022-2023 ÕPPEAASTAKS ON LÕPPENUD.

VASTUVÕTT 2023-2024 ÕPPEAASTAKS ALGAB APRILLIS 2023. LOOMINGULISTE KOHTUMISTENI!

Vastuvõtt Sally Stuudio kunstikooli 1. kursusele (õppeaastaks 2022-2023) algab nüüd!
Siin leiad omale head sõbrad, kes jagavad sinu huvisid ning õpid veel paremini joonistama ja maalima! Saad harjutada klassikalisi maalitehnikaid (akvarell, akrüül, õlimaal) ja panna neid proovile kaasaegses kontekstis oma mõtte väljendamisel. Saad selgeks inimese anatoomia ja oskad seda kasutada nii joonistades kui maalides. Saad tõenäoliselt lähiregiooni parima hariduse värvusõpetuses, kunstiajaloos ja kaasaegse kunsti teoorias. Ja seda kõike kiirustamata ja süvenedes.

Ajasurvet leevendab e-kunstikooli tugi põhiõppetööle – kui oled vahepeal reisil või haige ning ei saa stuudiotunnis osaleda, saad õpetajate ja grupikaaslastega suhelda ja tunnis osaleda olenemata asukohast.

Registreerimiseks täida vorm kodulehel või helista ja küsi täpsemat infot 641 8518

Oled veel noorem kui 13? Vaata meie kunstiringide infot ja tule kunstitama!

Sisseastumine ilma katseteta!

2022. aastal on 1. kursusel 30 õpilaskohta. Vastuvõtt ilma sisseastumiskatseta, sooviavalduse alusel.

Appi! Ma tahaksin tulla joonistama küll, aga…

… Sally Facebookis on nii ägedad joonistused, mina nii ei oska…

… see on kool ja koolis on õpetajad ja hindamised ja stress…

… mul ei ole aega…

Ära muretse! Hoopis rõõmusta, sest…

… me kõik õpime koos ja samm-sammult, omas tempos. Ja me anname sulle Sally-garantii, et hiljemalt kunstikooli lõpetades oskad ja suudad sina ka!

… jah, see on kool. Aga õpetajad ei ole hirmsad ja hindamised on… lõbusad. Vaata ülal pilti, kui sa ei usu või küsi otse mõnelt Sally õpilaselt!

… Sallys me võtame omale aega süveneda, ei rapsi ega torma. Kuigi kunstikooli nominaalne õppeaeg on 4-aastat, võid sa selle läbida kiiremini (kolme aastaga) või jagada õpingud 5-6 aasta peale. Nii mõnigi sallykas on kunstikooli lõpetanud peale ülikooli (ka EKA) esimest kursust. Või… valida omale üldse ainult mõned kursused ja mitte läbida kogu kunstikooli programmi.

… ajaga seoses on meil hea uudis – sa saad Sally kursuseid arvestada oma üldhariduse osana ehk kooli kunsti- ja valikkursustena ja nii teha tavakoolipäeva lühemaks 😉

Kunstikooli 1. astme tunnid toimuvad kaks korda nädalas

kokku 6 akadeemilist tundi:

IA: esmaspäeviti 18:00-19:30 stuudiotund + kolmapäeviti 16:15-19:30 stuudiotund ja kunstiajalugu

või

IB: laupäeviti 10:00-13:15 stuudiotunnid, kolmapäeviti 18:00-19:30 kunstiajalugu

Sally Stuudio õppemaksu kohta vaata infot siit, õppetasu sisaldab kõiki kohapealseks tööks vajalikke vahendeid ja materjale ning sellele laieneb tulumaksusoodustus. Iga õpilane saab oma isikliku pintslikomplekti ja -pinali ning Sally Stuudio originaalõppematerjalid.

Esimese astme “klassijuhatajad” on 2022-2023 õppeaastal Annely Köster ja Anniki Kari, kunstiajaloo paneb elama Tiina Meeri. Õppima on oodatud kõik kunstihuvilised noored alates 13ndast eluaastast. Sisseastumiskatseid ei ole, vastuvõtt toimub põhimõttel “kes ees, see sees ja molberti ees” 😉

Soovitame tutvuda ka õppetöö ajakavakodukorra ja õppekavaga. Kunst on põnev ja annab tiivad, anna omale võimalus sellest osa saada!

Valikkursused maalimisest fotograafia ja tulekunstini

Sally Stuudio valikkursustel on oodatud osalema ka need kunstihuvilised, kes meil kunstikooli põhiõppes ei osale. Sel õppeaastal on valikus:

Maali- ja joonistusklassid

Fotograafiakursused

Tulekunst

Uudise kaanepildil hetk 1. kursuse esimeselt vahehindamiselt.