fbpx

3 KOERUST

Talvevaheaeg on sel aastal pikk ja mõnus. Ja just enne uuesti kooli ja sallysse tundi tulekut on hea aeg teha pisut koerust ja tervitada sõpru uue aasta saabumise puhul!

ESIMENE KOERUS – MEISTERDAMISE TÖÖTUBA

4. kuni 6. jaanuaril kell 15:00-18:00 ootab õpetaja Anniki 7 kuni 12-aastaseid sallykaid meisterdamise töötuppa:

“Kas paberist koera vormimine on ka koerus? Tule ja proovi järele! Kolme päevaga teeme valmis papjeemašee-tehnikas koera. Võid kaasa võtta foto oma lemmikkoerast, kelle eeskujul siis vormid temast kuju. Kui sul fotot pole, siis saad Sally Stuudiost inspiratsiooniks muheda koerapildi

Kursusele on 16 kohta ja see on Sally Stuudio õpilastele tasuta. Vajalik on eelregistreerimine stuudio@sallystuudio.ee

TEINE KOERUS – NÄITUSE AVAMINE

Reedel, 7. jaanuaril kammime juuksed ära, paneme pidulikud riided selga, kutsume kogu oma pere kaasa ja kohtume Sally Stuudios näituse “Koerus” avamisel kell 18:00.

Näitusel koosneb kahest osast ehk loost ja sellel osalevad kõik stuudio 7-9-aastased õpilased.

Esimene lugu “Kes on Jäätis?” on koerast, kes oli unustatud kaupluse ette ootama. Kuidas ta rihma katki näris ja mis seiklused teda ees ootasid, saate teada, kui vaatate järjest kõiki joonistusi. 

Teise loo peategeleaseks ei ole keegi muu kui dogipreili Sally, kelle järgi meie kunstikool on oma nime on saanud. Ühel päeval kui Sally varem stuudiosse jõudis, palus ta Laural enne kunstitundide algust joonistada huvitava pildi, et minna fantaasiamaailma seiklema. Laura joonistas Sallyle ka sõbra, kellega koos rännati näiteks jäätisemaailma, kohtuti sokist võluri, suure elevandi ja karudeks maskeerunud jänestega. …ja see ei ole veel kõik! Et teada saada, mis seiklused Sallyt fantaasiamaailmas ootasid, tule näitusele ja uuri oma silmaga järele!

Mõlemad lood on õpilaste endi välja mõeldud ja seejärel illustreeritud. Juhendasid Anniki Kari ja Kalli Kalmet.

KOLMAS KOERUS – SABADEGA PIDU ORAVAPARGIS

8. jaanuaril kell 13:30 kuni 15:00 tervitame uut aastat mängude ja koerustega vabas õhus Järvel, Orvavapargis. Koguneme siin! Palun saabuge 10 minutit varem ja pange selge soe ning ilmale vastav riietus. Ja… kinnitage omale taha üks kena ja kelmikas saba!

Registreeri peole hiljemalt 7. jaanuariks kell: 10.00 siin!  

Pidu toimub Eesti Kunstiakadeemia ja Tallinna Ülikooli kunstiõpetaja eriala magistrantide kunstikooli praktika raames. Tule kindlasti saama toredaid kogemusi aasta alguses ja aita tulevastel õpetajatel viia läbi meeldejääv pidu!

Kohapeal on avatud koeruse keskused: Koerus nr 1 “Tagurpidi Ants”; koerus nr 2 “Vigur-musitseerimine koos Sallyga”; Koerus nr 3 “Lendavad käbid”; Koerus nr 4 “Tasakaalu proff “; Koerus nr 5 “Aju harjutused mullitades”. Ja teised vahvad üllatused!

Pakume sabalistele maitsvaid piparkooke ja sooja jooki!  

NB! Oodatud on Sally Stuudio kunstiringide õpilased!