fbpx

Tule kunstiringi!

Tähelepanu! Valmis olla! Start! Sally Stuudio 30. hooaeg juba paistab! Algab registreerimine 2021-2022 õppeaasta 5-12-aastaste laste kunstiringidesse, mis toetavad lapse loomingulisust ja käeliste oskuste arengut! Kunst tasakaalustab nutimaailma ekraanide helendavat lumma ning pakub ehedat loomis- ja eduelamust. MAAST MADALAST, KOOS SÕPRADE JA KUNSTIGA!

Dogikrokii 13.06.2021

Ajasurvet leevendab e-kunstikooli tugi põhiõppetööle – kui olete vahepeal reisil või haige ning ei saa stuudiotunnis osaleda, saab õpetajate ja grupikaaslastega suhelda ja tunnid kaasateha olenemata asukohast. Algaval hooajal avame 10-12-aastastele kunstisõpradele ka ühe e-kunstiringi, mille töös saad osaleda kodunt väljumata.

Sallys seome tervikuks joonistamise, maalimise, voolimise, meisterdamise, lugude kuulamise, elust ja kunstist vestlemise ning näituste külastamise. Meie hea koostööpartner on Tallinna Kunstihoone ja nii leiame end päris tihti kunstisaalis kunstiga sinasõprust loomas. Õppetöö korraldamisel arvestame ealiste ja individuaalsete erisustega loovvõimete ning kujutamisoskuste arengus. Ja seda kõike sõbralikus loovas keskkonnas, kus puudub hirm ebaõnnestuda ja ajasurve.

Kui Sinu lapsele meeldib joonistada ja ta tahab seda veel paremini osata, oled õiges kohas. Asume Vabaduse väljakult trammiga vaid 7 minuti kaugusel – siia saab nii rongi (Tondi peatus), trammi ja bussi (Kalev peatus) kui autoga (maja ees tasuta kliendiparkla).

Vali allpool välja sobiv(ad) kursus(ed) ja helista 641 8518 või kirjuta stuudio@sallystuudio.ee

Veebipõhine registreerimisvorm asub siin. Kohapeal saab registreerida ja tutvuda õpetajatega 27. augustil “Kunstiringide õhtul”.

5-6-aastaste

tunnid toimuvad üks kord nädalas:

A: esmaspäeviti 18:00-19:10, juhendaja Ilmi Laur-Paist

Joonistamine, maalimine ja meisterdamine on seotud lugudega kunstiloost ja loodusest. Tähelepanu saavad nii individuaalne loominguline tegevus kui koostöö grupikaaslastega. Lapse loomulikku kujutamisviisi toetades saavad selgeks peamised töövõtted ja tehnikad. Juhendaja:

7-9-aastaste

Sally Stuudio kunstiring

7-9-aastaste kunstistuudios, joonistamine on mõnus!

tunnid toimuvad kaks korda nädalas, korraga 90 minutit. Palun vali siit omale kaks sobivat aega:

  • A: esmaspäeviti 16:00-17:30, juhendaja Anniki Kari
  • B: neljapäeviti 16:00-17:30, juhendaja Kalli Kalmet
  • C: laupäeviti 11:45-13:15, juhendaja Anniki Kari
  • E: pühapäeviti 12:15-13:45, juhendaja Anniki Kari

Joonistamine, maalimine ja meisterdamine on 7-9-aastaste tundides seotud lugudega kunsti- ja kirjandusloost. Selles vanuses hakkab osa lapsi juba huvi tundma realistliku kujutamise vastu, enamik aga joonistab veel julgelt oma märkide ja mõtete maailmas. Nii pakubki kunstiringi tund toitu nii vabale fantaasiale kui ka vaatamisoskusele tuginevat kujutamist.
Tundides õpime ohutult ja loovalt kasutama väga erinevaid töövahendeid ja tehnikaid.

10-12-aastaste

Sally Stuudio 10-12 aastased kunstiring

10-12-a noored kunstnikud, 2018

tunnid toimuvad samuti kaks korda nädalas, korraga 90 minutit. Palun vali siit omale kaks sobivat aega:

  • A: esmaspäeviti 16:15-17:45, juhendaja Ilmi Laur-Paist
  • B: teisipäeviti 16:15-17:45, juhendaja Kalli Kalmet
  • C: kolmapäeviti 16:00-17:30, juhendaja Kalli Kalmet
  • G: pühapäeviti 10:30-12:00, juhendaja Anniki Kari

Nädalavahetus algab meil juba reedel ja siis toimuvad ka 10-12 pikad kunstipäevad, kus saad järjest 4 tundi kunstitada ja vahepeal lõunapausi pidada!

  • D: reedeti 16:00-19:15, juhendajad Anniki Kari ja Kalli kalmet
  • F: laupäeviti 13:30 – 16:45, juhendajad Kalli Kalmet ja Minni Moyle

Selles vanuses hakkavad lapsed huvi tundma realistliku kujutamise vastu. Nii keskendumegi tunnis aina enam vaatamisoskusele tugineva kujutamise harjutamisele eri tehnikates. Pöörame tähelepanu inimnäo ja -keha proportsioonidele, tutvume lihtsamate perspektiivireeglitega. Lisaks natuuriülesannetele on programmis rohkelt julget fantaasialendu toetavat. Inspiratsiooni ammutame kunstiajaloost.

Sally Stuudio õppemaksu kohta vaata infot siit, õppetasu sisaldab kõiki kohapealseks tööks vajalikke vahendeid ja materjale ning sellele laieneb tulumaksusoodustus.

Soovitame tutvuda ka õppetöö ajakavakodukorra ja õppekavaga. Kunst on põnev ja annab tiivad, loo oma lapsele võimalus sellest osa saada!

Uudise kaanepildil detail Anna Nalini Mody maalist (10-12-aastaste kunstiring).


Su laps on juba vanem kui 12? Siis vaata palun siia – noori ootame liituma Sally Stuudio kunstikooliga!