fbpx

LOOVbiennaal

Sally Stuudio 30nda hooaja juhatab sisse 1. kuni 6. augustil toimuv 1. Sally LOOVbiennaal, mille fookus on loomulikult loovusel ja kunsti võimel üllatada, avada uusi vaatenurki ja -suundi.

“Sadu”, Elisabeth Rebrov, 2018

LOOVbiennaali alal Pivarootsis leiavad omale koha ja täituvad noorte materjalist lähtuva loominguga 10 paviljoni ja 1 kureeritud näitus, mis nutikal moel suhestub ümbritseva keskkonnaga. Näituse kureerib Maarja Mäemets, kelle viimane suurem näitus toimus eelmisel suvel Vasalemma karjääris vee all!

LOOVbiennaal on osa traditsioonilisest Sally Stuudio kunstipraktikast. Osalemisvõimalus on seekord 2 x 30 õpilasel (vastavalt 7-12 ja 13-19 vanuserühmas).

Lisaks biennaali näituse ettevalmistamisele ja avamisele 5. augustil toimub mõlemale vanuserühmale mitmekesine  kunstiprogramm, kus peamine tähelepanu on natuurist joonistamisel ja maalimisel. Lisaks peotäis mänge ja ühiseid ettevõtmisi, mis peale pikka isolatsiooniaega aitavad sisukalt sõpradega koos olla.

Toimumiskoht on Lastekaitseliidu Õppe- ja Puhkekeskuses Pivarootsis. Juhendajad: Anniki Kari, Kalli Kalmet, Annely Köster, Minni Moyle, Maria Maastik ja Maarja Mäemets.

Registreerimine: stuudio@sallystuudio.ee või 641 8518.

“Sisemine ilu”, Pivarootsi 2013

Osalustasu: 275 EUR*, sh registreerimistasu 80 EUR**

  • *sisaldab majutuse, toitlustuse, õppe- ja kunstiprogrammi; ei sisalda transporti Tallinnast Pivarootsi ja tagasi.
  • **registreerimistasu arve palume tasuda nädala jooksul. Loobumisel registreerimistasu ei tagastata.

Järgmine Sally LOOVbiennaal toimub 2023. aastal.

Uudise kaanel: Anna Maria Jams, kaader videost “Sic Transit Gloria Mundi”, 2014