fbpx

Tule kunstikooli!

Vastuvõtt Sally Stuudio kunstikooli on alanud! Siin leiad omale head sõbrad, kes jagavad sinu huvisid ning õpid veel paremini joonistama ja maalima! Saad harjutada klassikalisi maalitehnikaid (akvarell, akrüül, õlimaal) ja panna neid proovile kaasaegses kontekstis oma mõtte väljendamisel. Saad selgeks inimese anatoomia ja oskad seda kasutada nii joonistades kui maalides. Saad tõenäoliselt lähiregiooni parima hariduse värvusõpetuses, kunstiajaloos ja

Oled juba 13? Just õige aeg hakata mõtlema kunstikooli, Sally Stuudio kunstikooli peale!

kaasaegse kunsti teoorias. Ja seda kõike kiirustamata ja süvenedes. Ajasurvet leevendab e-kunstikooli tugi põhiõppetööle – kui oled vahepeal reisil või haige ning ei saa stuudiotunnis osaleda, saad õpetajate ja grupikaaslastega suhelda ja tunnis osaleda olenemata asukohast.

Vaata lähemalt ja tule kunstikooli! Kirjuta stuudio@sallystuudio.ee, helista 641 8518 või võta ühendust Facebookis. Registreerimiseks täida palun registreerimisvorm siin. Või tule hoopis kohale, sest juba sel suvel (juunis ja augustis) saad liituda  kunstikooli suvekursustega ilma lepinguta, et saada teada, kas see on kunstikool sinule 🙂

Appi! Ma tahaksin tulla joonistama küll, aga…

  • … Sally Facebookis on nii ägedad joonistused, mina nii ei oska…
  • … see on kool ja koolis on õpetajad ja hindamised ja stress…
  • … mul ei ole aega…

1. kursuse 1. vahehindamine kui ühine tööde analüüs näitusel, 2019

Ära muretse! Hoopis rõõmusta, sest…

  • … me kõik õpime koos ja samm-sammult, omas tempos. Ja me anname sulle Sally-garantii, et hiljemalt kunstikooli lõpetades oskad ja suudad sina ka!
  • … jah, see on kool. Aga õpetajad ei ole hirmsad ja hindamised on… lõbusad. Vaata seda pilti, kui sa ei usu või küsi otse mõnelt Sally õpilaselt!
  • … Sallys me võtame omale aega süveneda, ei rapsi ega torma. Kuigi kunstikooli nominaalne õppeaeg on 4-aastat, võid sa selle läbida kiiremini (kolme aastaga) või jagada õpingud 5-6 aasta peale. Nii mõnigi sallykas on kunstikooli lõpetanud peale ülikooli (ka EKA) esimest kursust. Või… valida omale üldse ainult mõned kursused ja mitte läbida kogu kunstikooli programmi.
  • … ajaga seoses on meil hea uudis – sa saad Sally kursuseid arvestada oma üldhariduse osana ehk kooli kunsti- ja valikkursustena ja nii teha tavakoolipäeva lühemaks 😉

Teibikunst, Tape That ja külalisõppejõud Saksamaalt, 2017

Kunstikooli 1. astme tunnid toimuvad kaks korda nädas, kokku 6 akadeemilist tundi:

IA: teisipäeviti 16:15 -19:30 stuudiotunnid ja kunstiajalugu + kolmapäeviti 16:15-17:45

või

IB: laupäeviti 10:00-13:15 stuudiotunnid, teisipäeviti 18:00-19:30 kunstiajalugu

Esimese astme “klassijuhatajad” on 2020-2021 õppeaastal Annely Köster ja Anniki Kari. Kunstiajaloo paneb elama Tiina Meeri.


Ei ole veel 13? Nooremate kunstistuudiote kohta leiad infot siit. Vaata julgesti, midagi põnevat leiab nii 5 kui 12-aastasele kunstisõbrale! 🙂

Sally Stuudio õppemaksu kohta vaata infot siit, õppetasu sisaldab kõiki kohapealseks tööks vajalikke vahendeid ja materjale ning sellele laieneb tulumaksusoodustus. Iga õpilane saab oma isikliku pintslikomplekti ja -pinali ning Sally Stuudio originaalõppematerjalid.

Soovitame tutvuda ka õppetöö ajakava, kodukorra ja õppekavaga. Kunst on põnev ja annab tiivad, anna omale võimalus sellest osa saada!