fbpx
Sally Stuudio õpetajad Gerttu Juhkam, Annely Köster, Anniki Kari, Kalli Kalmet ja Minni Moyle

E-kunstikool

Alates esmaspäevast 16. märtsist toimuvad kõik Sally Stuudio kunstitunnid Google Classroom keskkonna vahendusel, kuhu koondame kokku nii stuudiotunnid kui loengud ja seminarid. Kui eriolukord laheneb ja naaseme stuudio ruumidesse kontaktõppesse, anname kohe teada!

Google Classroomis saad ühineda oma virtuaalse stuudioga, kasutades spetsiaalset koodi. Kui sa ei ole veel oma grupi koodi saanud, kirjuta palun stuudio@sallystuudio.ee

NB! Kuna kõik Google rakendused on omavahel seotud, töötavad nad paremini Gmail kontoga ja kasutades Chrome veebilehitsejat.

NB! Sally Stuudio peamaja on erandkorras avatud kolmapäeviti  12:00-16:00, et saaksite vajadusel kunstitamiseks vajalikku paberiabi! Paberiabi anname kontaktivabalt, sisenege palun 1. korruse galerii uksest!

5-6-aastased

Hea lapsevanem – igal nädalal leiad Google Classroomist õpetaja Ilmi videotunni. Esmaspäeva õhtuti, täpselt tavapärasel tunni ajal, on Ilmi ka online (videoruumi link Google Classroomis), juhendab ja annab tagasisidet. Samute palume saata oma aktuaalne postiaadress stuudio@sallystuudio.ee, et saaksime teile postipakiga saata lähima kuu kunstitamiseks vajalikud paberid ja voolimismassi.

7-12-aastsed

Koduõppel olles on õpilasel palju rohkem valikuid ja võimalusi! On võimalik valida omale ülesandeid erinevate õpetajate õpitubadest (vt Google Classroomi peamenüü Classwork) või teha kaasa lausa kõiki ülesandeid! Samuti saab ise valida, millal ülesandeid teha. Teisipäeviti ja reedeti (alates 7. aprillist) lisame ka videotunni ehk e-kunstikooli TVsaate, mida saad lihtsalt sulle sobival ajal järelevaadata.

Soovitame kunstitamist jätkata harjumuspärasel oma tunni ajal, sest siis on ka õpetaja online olemas (videoruumi link Google Classroomis) ja aitab, vastab küsimustele, joonistab kaasa jne. Meil saab olema põnev ja sisukas! E-õppe juures on tore veel see, et soovi korral saab kogu pere kaasakunstitada ja õhtul söögilaua ümber vastvalminud töid imetleda.

Kunstikool

Koduõppel olles on Sul palju rohkem valikuid ja võimalusi! Lisaks oma tavatundidele saad soovi korral osaleda ka teistel valikkursustel (vt peamenüü Classwork). Samuti saad ise valida, millal sa ülesandeid teed. Õpetajad on online olemas (videoruumi link Google Classroomis) Sinu tunni ajal ja aitavad, vastavalt küsimustele, maalivad-joonistavad kaasa jne. Google Classroomist leiad ka Google Meeti lingi ja aktuaalse info, mis kell mingi online-seminar videokõne kaudu toimub. Reeglina toimuvad need kunstikooli tunniplaani järgsetel aegadel.

Google Classroomis on osa ülesandeid ehitatud “hindelistena” – see annab võimaluse panna ülesandele külge tähtaja ja anda tagasisidet, et meie ühist tegevust paremini korraldada. Hindeid me paneme hakka – kõik on ikka nagu Sallys tavaks.

Kui Google Classroomis on ülesanne padleti lingina, siis iga nädal lisame padleti kogumikku uued ülesanded vasakule poole ja liigutame juba “tehtud” ülesanded paremale. Nii et palun jälgi, et vasak veerg oleks Sul jooksva nädala jooksul tehtud.

Kui teil tekib küsimusi või raskusi seoses e-keskkonnas toimetamisega, siis kirjutage julgelt stuudio@sallystuudio.ee