fbpx
foto Viru rabast

Vaheaeg!

Sügis oma värviküllusega on kohal ja peagi saabub võimalus korraks aeg maha võtta – algab selle hooaja esimene koolivaheaeg. Sallys toimuvad kõik tunnid 20. oktoobriniKorralisi tunde ei toimu 21. – 27. oktoobril.

Kunstikooli õpilaste iseseisva töö aeg ehk vaba maja on 21.-24. oktoobril kell 10:30 kuni 15:00. Kasuta võimalust joonistada, maalida, meisterdada, sõpradega jututada kasvõi iga päev ja 5 tundi jutti! Lõpeta poolikuid või alusta täiesti uut tööd. Majas on Kalli ja Anniki, kellega saab vajadusel nõupidada.

kaane ja segamisalusega Sally akvarellipalett

See käepärane akvarellipalett võib olla sinu!

Et joonistamisel ja maalimisel ka kindel siht oleks, kuulutame välja auhinnamängu! Osalemiseks püüa vaheajal paberile sügisvärvide lopsakus – maali vaadet aknast või portreteeri sõpra, kel sügis silmis ja südames. Valik on sinu! Instagramis otsi üles Sally Stuudio ja asu meid jälgima. Fotole oma sügisteosest lisa kindlasti #sallystuudio. Novembri alguses loosime välja väga käepärase akvarellipaleti.

Peale kunstitamist tule Kunstihoonesse! Sally õpetaja Minni ootab sind kolmapäevast reedeni kell 12-18, et Tallinna Fotokuu näitusest “Elavhõbe” lähemalt rääkida. Loe enne tulemist siit, sest lingitud tekst muudab näituse palju põnevamaks ja jagab rohkelt humoorikaid detaile fotograafilisuse (aja)loost! Tsss! Saladus! Kassas ütle salasõna “olen Sally õpilane” ja saad näitusele tasuta!