fbpx
Sally Stuudio kunstikool vastuvõtt 2019

Tule kunstikooli!

Oled juba 13? Just õige aeg hakata mõtlema kunstikooli, Sally Stuudio kunstikooli peale!

NB! 2019-2020 õppeaasta on komplekteeritud. Registreeruda saab ootenimekirja – kirjuta oma soovist stuudio@sallystuudio.ee.

Vastuvõtt Sally Stuudio kunstikooli on avatud! Siin leiad omale head sõbrad, kes jagavad sinu huvisid ning õpid veel paremini joonistama ja maalima.

Uuri lähemalt  ja kirjuta stuudio@sallystuudio.ee, helista 641 8518 või võta ühendust Facebookis. Registreerimiseks täida palun registreerimisvorm siin. Või tule hoopis kohale, sest juba sel kevadel (aprillis- mais) saad liituda  kunstikooli 1. astme grupiga üheks kuuks ilma lepinguta, et saada teada, kas see on kunstikool sinule 🙂

Appi! Ma tahaksin tulla joonistama küll, aga…

  • … Sally Facebookis on nii ägedad joonistused, mina nii ei oska…
  • … see on kool ja koolis on õpetajad ja hindamised ja stress…
  • … mul ei ole aega…

 

Kunstikooli 1. astme 1. vahehindamine, 2018

Ära muretse! Hoopis rõõmusta, sest…

  • … me kõik õpime koos ja samm-sammult, omas tempos. Ja me anname sulle Sally-garantii, et hiljemalt kunstikooli lõpetades oskad ja suudad sina ka!
  • … jah, see on kool. Aga õpetajad ei ole hirmsad ja hindamised on… lõbusad. Vaata seda pilti, kui sa ei usu või küsi otse mõnelt Sally õpilaselt!
  • … Sallys me võtame omale aega süveneda, ei rapsi ega torma. Kuigi kunstikooli nominaalne õppeaeg on 4-aastat, võid sa selle läbida kiiremini (kolme aastaga) või jagada õpingud 5-6 aasta peale. Nii mõnigi sallykas on kunstikooli lõpetanud peale ülikooli (ka EKA) esimest kursust. Või… valida omale üldse ainult mõned kursused ja mitte läbida kogu kunstikooli programmi.
  • … ajaga seoses on meil hea uudis – sa saad Sally kursuseid arvestada oma üldhariduse osana ehk kooli kunsti- ja valikkursustena ja nii teha tavakoolipäeva lühemaks 😉

Kunstikooli 1. astme tunnid toimuvad kaks korda nädas, kokku 6 akadeemilist tundi:

IA: esmaspäeviti 16:15 -19:30 stuudiotunnid, kolmapäeviti 16:15-17:45 kunstiajalugu

IB: laupäeviti 10:00-13:15 stuudiotunnid, kolmapäeviti 16:15-17:45 kunstiajalugu

IC: kolmapäeviti 16:15 – 19:30 (incl kunstiajalugu) ja neljapäeviti 17:45-19:15

Esimese astme “klassijuhatajad” on 2019-2020 õppeaastal Annely Köster ja Anniki Kari.


Ei ole veel 13? Nooremate kunstistuudiote kohta leiad infot siit. Vaata julgesti, midagi põnevat leiab nii 5 kui 12-aastasele kunstisõbrale! 🙂