fbpx
Koerasõbra kunstiõhtu Sally Stuudio

Koerasõbra kunstiõhtu: agility

28. septembril kell 18:00 – 19:30 toimub Sally Stuudios kunstiõhtu kõigile koerasõpradele alates 10 eluaastast: õpime joonistades tundma koera iseloomu ja käitumist ning saame uurida lähemalt tema huvialade ja harrastuste kohta. Jah, just! Ka koertel on harrastused! Seekordne külaline on näiteks tubli agility sportlane. Mis agility on ja kuidas seda koos oma lemmikloomaga harrastada, saadki 28. septembril teada 🙂

Kunstiõhtute idee tekkis Sally Stuudio õpilastel, kes dogikrokii (koera natuurist visandamine) tunnis ei saanud vastuseid kõigile oma küsimustele, mis puudutavad koerte käitumist, koertega suhtlemist ja nende õpetamist ning koeratõugude erinevusi. Kuna kunstitunni maht ei ole kõigi nende teemade läbi võtmiseks piisav, jõuti mõtteni korraldada üritustesari, mis lisaks koerte visandamisele keskenduks ka vestlusringile, milles lisaks õpilastele osaleks koeraomanikud, kes tutvustaks oma koera, tema tõu eripära ja mõnd koertega seotud harrastust või koeri kaasavat sekkumist.

Koerasõprade kunstiõhtutele on oodatud nii Sally Stuudio õpilased kui koerasõpradest noored ja täiskasvanud väljast poolt stuudiot. Eesmärk on anda noortele loovas õhkkonnas ülevaade võimalustest koerte kaasamiseks rekreatiivsetesse tegevustesse Tallinnas ning tutvuda lähemalt erinevat tõugu koertega ning seeläbi soodustada teadlike otsuste tegemist koera võtmisel ja kasvatamisel.

Pilet 5 EUR, õpilastele 2.50 kohapeal ja sularahas
Pileti hinna sees kõik vajalik kunstitamiseks ja maiustused… koerale. Et ikka pai saaksid ka teha 😉

Soovitav on eelregistreerimine: niidirull@gmail.com

Projektile pani käpa alla Tallinna Noorsoo- ja Spordiamet. Auhtähh neile!