fbpx

Sünnipäevapidu Sallys!

Sünnipäev on suureks saamise verstapost. Esiteks oled Sa päevanael ja teiseks saanud aasta võrra targemaks. Nüüd on Sul võimalus pidada oma sünnipäev koos parimate sõpradega Sally Stuudios! Tähtpäevaline võetakse vastu punasel vaibal tervitusjoogiga, samuti ootab pidulik tervitus kõiki külalisi.

Pakume kahte programmi, mida saab sobivaks kohendada nii 6 kui 12-aastastele.

Voolitud loomake, seekord helendava sabaga leemur. Foto: Annely Köster

Voolitud loomake, seekord helendava sabaga leemur. Foto: Annely Köster

1) Sünnipäevalapse lemmiklooma teemaline pidu, näiteks “Laura leemuripidu” või “Heleni hobupidu” või “Sally koerapidu” vmt 🙂

Kuna pidu toimub kunstistuudios, ei saa me ilma loovtegevuseta – seekord on selleks Fimost pisikese looma (vastavalt peo teemale) meisterdamine, mille saab iga külaline koju kaasa võtta. Kel loomake valmis, jõuab veel näomaalingu värvide abil loomapeo külaliseks maskeeruda ja seejärel on aeg teha üks vahva grupipilt. Kui kujukesed ja foto valmis, saab alumise korruse galeriis lemmikloomade diskot pidada ja kaasavõetud head-paremat näksida.

Sünnipäevapidi sally Stuudios

Mõtle suurelt pilve peal. Foto: Ilmi Laur-Paist

2) “Mõtle SUURELT!”

Peo alguses tutvume ja vaatleme aju ning selle ehitust (esitlus ja arutelu vastavalt vanusele), uurime kuidas me mõtleme.

Teeme loovusega seotud soojendusharjutusi. Sünnipäevalaps joonistab südamelähedasel teemal loovtöö kavandi, mida hakkame koos grupitööna SUURELT teostama. Tulemusena valmib fotolavastus. Sünnipäevalaps saab ühiselt tehtust foto prindituna, suurema valiku fotosid saadame digitaalselt päev hiljem meilile. Seejärel valmistame sünnipäeva lapse vanusega tulekirja. Peo lõpetab tordi söömine ja discotamine 1. korrusel.

IMG_0676

Uue vanuse pidulik tulekiri. Foto: Ilmi Laur-Paist

Sünnipäevalapsele on Sally poolt ka väike kingitus!

Sünnipäevapeod toimuvad teisipäeva ja reede õhtuti kell 18:00-20:30. Erandkorras saame läbirääkida ka muid aegasid – küsi julgesti stuudio@kunstikeskus.ee või 641 8518

Sünnipäeva maksumus kuni 16 osalejale on 180 EUR. Sisaldab ruume ja loovtegevusi. Söögid-joogid palume ise kaasa võtta, küll saab vajadusel stuudio kööki kasutada. Alumise korruse galeriis saab ettevalmistusi alustada 15 minutit enne peo algust ja 15 min peale peo lõppu peaks köök taas korras ja külalised lahkunud olema. Tasumine toimub ettemaksuarve alusel, hinnale ei lisandu käibemaksu.