fbpx

Suvised linnalaagrid!

Kevad on juba käes ja ega suvigi enam mägede taga ole! Sally Stuudio ootab 8-13-aastaseid kunstisõpru juunikuus linnalaagritesse – 4 päeva täis põnevat avastamist, kunstitamist, sõpru ja ühist kokkamist!

“Segasummasuvila”

12.-15. juuni kell 10:00 – 17:00

Sally Stuudios  (ARS-i kunstilinnak, Pärnu mnt 154)

Seikleme lähiümbruses ja otsime Spunki, meisterdame Segasummasuvila ja selle targa peremehe, käpiknukk hr Nilssoni. Kui veab, kohtume täiesti

Gracie Spunki otsimas

Gracie Spunki otsimas

juhuslikult mõne sõbraliku hobusega, et talle pai teha ja voolida üks uhke hobukuju. Joonistada ja maalida saab ka! 🙂

Lõunatoidu valmistame ise – värvilise, tervisliku, sooja ja maitsva. Kokakunst paneb proovile nii meie haistmis- kui maitsmismeele.

Kunstitegevuse kõrval jääb aega põnevateks mängudeks ja sõpradega suhtlemiseks. Tule ise ja võta sõber kaasa!

Juhendajad: Anniki Kari ja Kalli Kalmet

Õppetasu: 92 EUR (sisaldab sissepääsupiletid, programmi, kunstivahendid ja sooja lõuna). Registreerimiseks kirjuta stuudio@kunstikeskus.ee või helista 641 8518. Tänan!

 

Sally Stuudio performance

Performance vanalinnas, 2004

“Turistina Tallinnas”

19.-22. juuni kell 10:00 – 17:00

Sally Stuudios  (ARS-i kunstilinnak, Pärnu mnt 154), Kadriorus, Vabaduse väljakul, vanalinnas, Lutheri kvartalis ja Kalasadamas.

Trammisõidud ja jalutuskäigud, turisti pilguga kodulinnas ringi vaatamine ja uue ning huvitava märkamine. Joonistamine ja meisterdamine. Piknik Kadriorus, kohtumine luigepaari ja mitmete monumentidega. Suveniiride valmistamine ja iseendale mälestuseks postkaardi, e-kirja ja pudelposti saatmine.

Sally sabas vanalinnas

Sally sabas vanalinnas

Ka sellel kursusel valmistame lõunasöögi ise – värvilise, tervisliku, sooja ja maitsva. Hea lõhna peale hiilib mõnel päeval kohale ka stuudiokoer Gracie.

Kunstitegevuse kõrval jääb aega põnevateks mängudeks ja sõpradega suhtlemiseks. Tule ise ja võta sõber kaasa!

Juhendajad: Kalli Kalmet, Minni Hein ja Anniki Kari

Õppetasu: 92 EUR (sisaldab sissepääsupiletid, programmi, kunstivahendid ja sooja lõuna). Registreerimiseks kirjuta stuudio@kunstikeskus.ee või helista 641 8518. Tänan!