fbpx
Sally Stuudio vilistlaste õhtu

Vilistlaste õhtu

Jõulueelsel ajal ootame kõiki oma häid sõpru ja vilistlasi taas koju. Esmaspäeva, 21. detsembri õhtul kell 18 avame oma uksed sallykatele, kes möödunud 24 aasta jooksul on olnud oluline osa Sally Stuudio olemisest.

Mis toimub?

Võimalus kohtuda, suhelda, meenutada ja tuleviku plaane teha. Just, tuleviku plaane teha – nimelt saab Sally Stuudio aasta pärast 25 aastaseks ja plaanib nüüd lõpuks päris oma kodu rajada. Kuhu ja kuidas – kallid vilistlased, olete esimesed, kes sellest kuulevad!

Meenutuste rubriigis laotame laiali virna fotoalbumeid ja suuremaid-väiksemaid fotosid ning muudame ühe stuudio pop-up kinoks, vaatame nii Pivarootsi kui muid filme.

Alumise ateljee keskel troonib suur “Kata end ise!” lauake, Sally panustab mandlise kringliga, Annely lubas samuti natuke küpsetada ja kõik teised haaravad ise head paremat sööki-jooki kaasa, mida siis ühiselt nautida.

Sally Stuudio vilistlaste õhtu

Stuudio koer Gracie ja Annely juba ootavad. Foto: Jüta Kübarsepp, “Kodu ja aed”

Laua läheduses luurab Stuudio koer Gracie – palun saage tuttavaks, ta on väga mänguhimuline ja ärge talle laualt shokolaadiseid maiuseid pakkuge…

Näitus tuleb ka – lubame, et hea ja intigeeriva eesmärgiga.

Kuid kõige olulisem osa on… koosolemine. Märgi aeg omale kalendrisse ja vaata aeg-ajalt Sally Facebooki lehele. Täpsem info hakkab sinna tasapisi kogunema. Samuti on teretulnud kõikvõimalikud sallyvad ideed ja ettepanekud – vilistlaste õhtu saab olema just täpselt teie-meie endi nägu 🙂

Ja – palun jaga seda infot, et see leiaks tee üles kõigi sallykateni! Tänan!