Suvekool

Sally õhtukool

Suveõhtud on pikad ja valged, just ideaalsed kunstitamiseks! Sally Stuudio suvises õhtukoolis 4.-6. juunil on sel aastal kaks kursust.

Sally Stuudio modell Heino Kalm

Muusa: Heino Kalm

Sally õhtukool: “Muusa”

Sally õhtukool ootab Muusat maalima või joonistama koolinoori ja täiskasvanuid, kes soovivad ennast proovile panna modelli kujutamises. Tehnikavalik on vaba – Sinu käsutuses on kuivpastell, süsi, akrüül, akvarell. Vali üks või kombineeri neid lõuendil omavahel. Modell on salapäraselt kaunis, just muusaks sobiv. Muusale sobiva keskkonna saad luua ise ja lasta modellil end selleks inspireerida.

Tule kursusele üksi või koos sõbraga. Juhendab Anniki. 4.-6. juuni 17:00-19:00

Osalustasu: 60 EUR

 

Sally õhtukool: perekursus “Roheline!”

Juuni algus on looduse rohelise värvi maailmas veel mitmekesine ja põnev. See on just hetk enne seda, kui täissuvine lopsakus värvitoonid täidlaseks ja mõneti üksluiseks muudab. Sally perekursusel uurime erinevaid rohelisi ja proovime neid võimalikult natuurilähedaselt segada, kavandame ja trükime omale lopsaka köögirohelisega poekoti ja kokkame ühiselt midagi maitsvat ja… rohelist.

Sally Stuudio suvekool Roheline

Roheline! Joonistas Paula Riisalo

Kursusele võid tulla üksi, koos sõbraga või kogu perega. Jõukohast ja põnevat tegevust ning kerget kehakinnitust jagub kõigile. Juhendab Ilmi. 4.-6. juuni 18:00-20:00

Osalustasu:

  • Perepilet (2 tk + kuni 2 last): 90 EUR
  • Üksipilet: 40 EUR
  • Lapsepilet: 20 EUR